آینده تو را می خواند !(معرفی جدیدترین دستاوردهای صنعت هوایی+تصاویر)

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

آینده تو را می خواند !

سلام و عرض خسته نباشید خدمت همه دوستان ... عرض کنم که همه در جربان هستید که هر ساله در زمان هایی از پیش تعیین شده نمایشکاه های هوافضایی مختلفی در اقصی نقاط جهان برگزار میشه که شرکت های معتبر هوافضایی جهان و حتی شرکت های تازه تاسیس به منظور معرفی و بازار یابی و کسب سرمایه گذار مدل ها ، ماک آپ ها و یا حتی نمونه هایی واقعی از محصولات جدید و یا در خط تولیدشون رو در این نمایشگاه ها به نمایش عموم می گذارند ... هدف از پیدایش و ایجاد این تاپیک توسط بنده معرفی این محصولات جدید به نمایش درآمده چه در حوزه نظامی و چه غیر نظامی و همچنین هر دو گونه بال ثابت و بالگردان هستش ... انشالله این تاپیک با مشارکت دوستان ، به تاپیک پرباری تبدیل بشه !

اما فاکتورهایی که برای معرفی باید مد نظر ما باشه به ترتیب در { 1- اسم پروژه 2- کلاس پروازی 3- متولی پروژه  4- هدف از ایجاد پروژه 5- سال شروع تست و یا ورود به خدمت 6- نوع ، تعداد و توان موتورهای مورد استفاده 7- تولیدکنندگان 8- توضیحات در صورت لزوم } حلاصه میشه !

برای شروع : 

2-image.jpg

نام: آی ال 214 

کلاس پروازی: ترابری متوسط (در ابعاد و وزن محموله)

متولی: اتحادیه صنایع هواپیمایی کشور فدراسیون روسیه (دفتر طراحی ایلوشین) و شرکت هال هندوستان

هدف از ایجاد پروژه: جایگزینی تعداد زیادی هواپیمای آنتونف آن 12 - 32 - 74 موجود در نیروی هوایی روسیه !

سال شروع تست و یا ورد به خدمت: 2016 با دریافت سفارش قطعی 45 فرود از ارتش روسیه و پیشنهاد تولدی 105 فروند دیگر از همان نهاد تا سال 2020 

نوع ، تعداد و توان موتورها: 2 دستگاه موتور توربوفن مدل پی دی 14 تولیدی روسیه با توان حداقلی 122 کیلونیوتن در حالت خشک 

تولیدکنندگان: ایلوشین از روسیه و هال از هند

توضیحات: در این پروژه که علاوه بر روسیه هند هم در آن سرمایه گذاری کرده است ، محصول نهایی هواپیمایی ترابری قابل مقابسه با محصول نهایی پروژه هایی همچون آنتونف 178 از اکرابن و یا امبرائر کی سی 390 ار برزیل خواهد بود .  

ویرایش شده توسط m-sajedy سه شنبه ۲۸ مرداد ۹۳ - ۲۱:۴۸:۲۵.

نویسنده : محمد رضا جوادیان بازدید : 8 تاريخ : سه شنبه 31 مرداد 1396 ساعت: 13:51

فهرست وبلاگ